ورزش برای مبارزه با سلولیت

ورزش برای مبارزه با سلولیت 

ورزش هایی که پاها را به کار می‌اندازند در الویت قرار دهید، ورزش هایی مانند دو، شنا، تنیس و...، مهم ترین نکته این است که این ورزش ها را به طور منظم انجام دهید.

راه حل هایی برای کوچک کردن ران های چاق

سلولیت، توده های چربی هستند که در نواحی بدن خصوصاً بدن خانمها متمرکز می‌شوند، این توده های چربی، به هیچ وجه ظاهر خوشایندی ندارند.

با ما بمانید تا درییابید که چگونه باید سلولیت ها را از بین ببرید و اندام تان زیبا شود، و از همه مهم تر از شر ران ها و باسن بزرگ راحت شوید.

راه حل هایی برای از بین بردن سلولیت و کوچک کردن ران های بزرگ: هشدار!

سلولیت طی یک فرآیند فیزلوژیک طبیعی هورمونی به وجود می‌آید. به بیان دیگر، خلاصی یافتن از آنها سخت است. به همین علت است که توصیه می‌شود قبل از انتخاب امکان های مختلف، دربارۀ آنها به خوبی مطالعه کنید و آن را که از همه مناسب تر است، برگزینید، از امتحان کردن چندین روش، پشت سر هم یا به طور موازی اجتناب کنید...

ماساژ برای کوچک کردن ران های چاق

نواحی پوشیده از سلولیت را ماساژ دهید تا دفع سلول های چربی آسان شود.
خودتان می‌توانید هر روز بدن تان را ماساژ دهید، برای این  کار به طور مرتب یک شیرِ بدن بر روی نواحی پوشیده از سلولیت بمالید.

ماساژ می‌تواند توسط افراد حرفه ای نیز انجام شود:
فیزیوتراپی و ماساژ به طور ویژه سیستم لنفاوی را به جریان می‌اندازد، به این ترتیب عمل جذب و جرم زدایی بافت ها اصلاح می‌شود.

پزشک متخصص زیبایی و تکنسین های زیبایی بیشتر از ماساژهای وردنه وار استفاده می‌کند، این شیوه برای دفع سلول های چربی و کاستن از نواحی سلولیتی مفید است.
منتظر نتیجۀ سریع نباشید، باید برای شما حداقل 10 جلسه ماساژ در نظر گرفته شود، تا نتایجی مشاهده گردد، بنابر شرایط افراد مختلف، ممکن است تعداد جلسات افزایش یابد.

کرم های لاغری ضد سلولیت

این مواد فعال، سلول های چربی را تحت فشار قرار می‌دهند. این مواد که به شکل شیر و یا ژل هستند، کارکرد دوگانه ای دارند زیرا مالیدن آنها مستلزم نوعی ماساژ است که خود روشی ضد سلولیتی به شمار می‌آید. از سوی دیگر به کمک ماساژ، مواد فعال بیشتر در بافت ها نفوذ می‌کنند و تأثیر ضد سلولیتی شان را می‌گذراند.

ورزش تنها راه مبارزه با سلولیت نیست

ورزش یک روش کمکی ضروری است که خوب است هر روز انجام گیرد ولی باید توجه داشته باشید سلولیت ها تنها با ورزش از بین نمی روند . ورزش با عضله سازی پاها و اندام ظریف را محکم می‌سازد ولی برای سلولیت ها باید روشی تخصصی و بدون عوارض جانبی را نیز به برنامه ی خود اضافه کنید.

توصیه اسلیم فکتوری به شما استفاده از دستگاههای پیشرفته چربی سوزی و سلولیت سوزی است که کاملا بدون عوارض جانبی میباشد و همزمان بدن شما به سمت سلامتی پیش می برد.

( برای اطلاعات بیشتر به قسمت دستگاهها مراجعه فرمایید )

تغذیه ی ضد سلولیت من

برخی از خانمها علی رغم لاغر بودن شان، سلولیت دارند. بنابراین سلولیت فقط مختص افراد مبتلا به اضافه وزن نیست. 
برای رسیدن به این هدف انتخاب تغذیه ای متعادل و سالم نیز ضروری است، تغذیه ای ایده آل تغذیه ای است که:

- میزان چربی، قند و نمک آن متعادل اما سرشار از میوه و سبزیجات باشد.
- الکل را به طور کامل حذف کنید
- برای دفع بهتر چربی و بهبود سلولیت ها آب زیادی بنوشید.

به جز روش لیپوساکشن، تمام روش های دیگری که برای مبارزه با سلولیت به کار می‌روند، از جمله  ماساژ، فعالیت جسمی و تغذیه ای سالم جزء اصول بهداشتی یک زندگی سالم در" اسلیم فکتوری" هستند.