هایپوکسی، درمان لیپودما

مطالعه هایپوکسی درباره لیپودما

پزشکان متخصص، لیپودما را یکی از شایع ترین اختلالات مخصوص بانوان میدانند. بیماری لیپودما در کل به توزیع غیر متعادل چربی در بدن که منجر به ورم و درد در رانها و ساق پاها میشود گفته میشود. علل این بیماری هنوز نامشخص است اما به احتمال خیلی زیاد مربوط به اختلال در هورمونها میشود.

ادامه مطلب

زیبایی بی نهایت با هایپوکسی

کشورهای متفاوت، رسم و رسوم متفاوت.
هرقدر هم که فرهنگها، مذاهب و رسوم با هم متفاوت باشند، یک مورد است که همه با هم در آن یک صدا هستند و آن اهمیت زیبایی است. فرمدهی هدفمند به اندام با هایپوکسی در سراسر جهان قابل دسترسی است و عاشقان زیبایی در بیش از 40 کشور جهان برای داشتن پوست و اندامی زیباتر در حال استفاده از هایپوکسی هستند.

ادامه مطلب

اثرگذاری هایپوکسی

در یک مطالعه کنترل شده در موسسه Landeskrankenanstalten در سالزبورگ اتریش، با استفاده از MRI میزان کاهش چربی بدست آمده از ورزش هایپوکسی به دقت محاسبه و اندازه گیری شد.

ادامه مطلب

هایپوکسی و دیگر روشها

نه ورزش و نه جراحی به تنهایی جایگزین مناسبی برای شکل گیری بدن شما نیستند
به این دلیل که بدن به صورتی طراحی شده که کار از دست دادن چربیها از قسمتهایی هستند که دسترسی به آنها آسان تر است و بدن نیازی به انجام فعالیت اضافی ندارد. با این وجود این مناطق همیشه بخشهای مورد نظر ما برای لاغری نیستند.

ادامه مطلب

هایپوکسی و یائسگی

هایپوکسی و یائسگی

برای بانوان میان سال، اضافه چربی هایی که در قدیم با کمی ورزش و چند روز رژیم و مراعات غذایی از بین میرفتند، حالا با سرسختی سرجای خود جا خوش کرده اند!

ادامه مطلب

افتخاری دیگر برای اسلیم فکتوری

یك موفقیت جهانی دیگر برای باشگاه ورزشی اسلیم فكتوری؛
كسب عنوان برترین شریك تجاری ایران - اتریش در بخش سبک زندگی در بین برندهای بزرگ اتریشی دیگر مانند سواروسکی، باکالوویتز، لیسکا و آیسی مانکی برای اسلیم فكتوری در جشن اتاق بازرگانی اتریش در تهران .

ادامه مطلب