زیبایی بی نهایت با هایپوکسی

کشورهای متفاوت، رسم و رسوم متفاوت.
هرقدر هم که فرهنگها، مذاهب و رسوم با هم متفاوت باشند، یک مورد است که همه با هم در آن یک صدا هستند و آن اهمیت زیبایی است. فرمدهی هدفمند به اندام با هایپوکسی در سراسر جهان قابل دسترسی است و عاشقان زیبایی در بیش از 40 کشور جهان برای داشتن پوست و اندامی زیباتر در حال استفاده از هایپوکسی هستند.

طبیعاً مفهوم زیبایی در فرهنگهای مختلف متفاوت است. نه تنهای ایده آل های زیبایی با هم متفاوت هستند، بلکه عادتهای غذایی هم متفاوت هستند که با نوع و شکل تیپ بدنی بی ارتباط نیست. این وقتی جالبتر میشود که یک روش که حدود 20 سال پیش در اتریش طراحی شده، هم اکنون در سراسر جهان موفق است.

هایپوکسی به وسیله استودیو های خود در شهرهای پرآوازه مثل سیدنی، لندن، دبی، کوالالامپور و هنگ کونگ شناخته میشود. هایپوکسی، این روش منحصر به فرد فرمدهی به اندام به مشتریان رضایتمند خود در سراسر دنیا، افتخار میکند.

هم اکنون هایپوکسی با 78 شعبه در استرالیا و نیوزلند که در آنجا زندگی روی شن های ساحل جریان دارد با قدرت در حال فعالیت است.

اسپانیا نیز در اروپا مرکز زندگی ساحلی و حرارت و دریا است. در سرزمین رقاصان فلامنکو، روشی جالب توجه برای زیبایی خود نمایی میکند. در حالیکه تا مدتی پیش همچنان مدلهای سایز صفر خواستار زیادی داشتند، حالا در سراسر جهان استفاده از مدلها و مانکنهای بسیار لاغر ممنوع شده و سیگنالهایی مبنی بر پایان یافتن دوره لاغری دیوانه وار دیده میشود. استودیویی که به تازگی در مادرید تاسیس شده، از این تغییر روند استقبال میکند. زیرا هایپوکسی همیشه با رژیم های تهاجمی و سخت و ایده آل های زیبایی غیر منطقی مبارزه میکند. این روش بیشتر روی تناسب اندام پایدار تمرکز دارد.

مورد دیگری که بسیار جالب توجه است، بازار زیبایی در آسیا است. مثلا در کشور هند، ایده آلهای مربوط به زیبایی به شدت ریشه در فرهنگ مذهبی مردم آن کشور دارد. علاوه بر این تاثیر عظیم صنعت بالیوود نیز سهیم است. هنرپیشه های خانم هندی، خدایان مدرن زیبایی هستند که خانم های جوان سعی در پیروی از آنها را دارند. این عامل اصلی موفقیت استودیوهای هایپوکسی در دهلی نو و بمبئی است که به شدت محبوب و مشهور هستند.

در کره جنوبی جوانان به شدت توسط الگوهای غربی تحت تاثیر هستند؛ چشمان درشت و پوست سفید چهره ایده آل دختران کره ای است که حتی حاضر هستند برای رسیدن به این چهره کارهای جدی و شدیدی را انجام دهند. در سئول هایپوکسی اسلحه ای است برای مبارزه با ذخیره های چربی روی شکم، پاها و باسن؛ جایگزینی طبیعی برای جراحی های زیبایی.

با این حال در کشورهای دیگری که معیارهای زیباییشان در اولین نگاه قابل تشخیص نیست نیز هایپوکسی طرفداران خود را دارد. برای مثال در نیجریه و مغولستان که به تازگی اولین استودیو هایپوکسی تاسیس شده است هایپوکسی دارای طرفدارانی وفادار است.

 

این روشی که تبدیل به یک پدیده جهانی شده است دقیقا چیست؟

فرمول موفقیت روش هایپوکسی برای فرمدهی هدفمند به اندام بر اساس ترکیبی نوآورانه از ورزش ملایم برای تحریک متابولیسم و روشهای درمانی طبیعی و کلاسیک است. فشار برای تقویت سیستم لنفاوی و عروق و وکیوم درمانی. تناوب فشار منفی و مثبت باعث افزایش جریان خون در نقاط مشکل دار بدن شده و باعث دفع آب میان بافتی و سموم از بدن میشود. با این روش شما میتوانید بهترین نتیجه را با کمترین میزان فعالیت بدست آورید. زمانی که برای این کار لازم است بسیار کوتاه است. بین 20 تا 30 دقیقه در هر جلسه.

روش هایپوکسی در استودیوهای مجاز هایپوکسی قابل استفاده است. 4 دستگاه هایپوکسی بهترین راه حل برای هدف قرار دادن نقاط مشکلدار پهلوها، شکم، باسن و رانها هستند. مربی های هایپوکسی نیز برنامه ورزشی خاص خودتان را متناسب با وضعیت جسمانی و بدنی و هدف شخصی شما طراحی میکنند و راهنماییهای لازم برای داشتن پوست و اندامی زیبا را در اختیار شما قرار خواهند داد و شما را در راه رسیدن به اندام دلخواهتان تا انتها همراهی خواهند کرد.