هایپوکسی ایران مطابق با استانداردهای هایپوکسی اتریش

مدیر هایپوکسی اتریش از شعب هایپوکسی در ایران بازدید کردند.

طی بازدیدی که از سه شعبه هایپوکسی در تاریخ 24 / 03 / 97 انجام شد، هایپوکسی ایران به عنوان یکی از نمایندگانی معرفی شد که تمام استانداردهای موردنظر هایپوکسی اتریش را دارا است و با حدود 7 سال سابقه در حوزه تناسب اندام، جایگاه خوبی در این حوزه کسب کرده است.

طبق گفته های مدیر شرکت هایپوکسی اتریش، آقای اووه (Uwe) ، طراحی زیبا و حرفه ای فضا، نظم حاکم بر آن و مدیریت ارتباط با مشتری جز مواردی است که هایپوکسی ایران را متمایز می کند. ایشان اضافه کردند:" هایپوکسی عنوان رهبر بازار تناسب اندام در دنیا را در میان تعداد بی شمار برندهای لاغری به خود اختصاص داده است و مثل دیگر برندهای بزرگ در دنیا کار خود را حرفه ای انجام می دهد و درصدد است که تمام نمایندگی های آن در سراسر دنیا اصول یک کسب و کار حرفه ای را بدانند و پیاده سازی نمایند. تیم هایپوکسی ایران به طور کامل با اصول حرفه ای آشنا بوده و به صورت کاملا حرفه ای و مطابق با اصول و استانداردهای اتریش فعالیت می کند. در واقع میتوان گفت به صورت کاملا موازی و هم سطح با اتریش فعالیت خود را پیش می برند که این باعث خوشحالی برای ما است. تمام المان ها مثل رنگ سازمانی، شعار سازمانی و دیسیپلین سازمانی را در فضا حاکم کرده و همان ذهنیتی را در مشتری ایجاد می کند که مدنظر شرکت هایپوکسی اتریش است." در آخر رضایت خود را در رابطه با همکاری با اسلیم فکتوری به عنوان نماینده رسمی خود اعلام کردند.

رسالت هایپوکسی در تمام جهان حفظ سلامتی افراد در روند تناسب اندام می باشد و در این راه از متخصصین تناسب اندام بهره می جوید. هایپوکسی به شما این امکان را می دهد که مثل یک مجسمه ساز بدن خود را به شکل دلخواهتان بتراشید.