فیتنس

فیتنس

شايد يكي از مهمترين تفريح همراه با ورزش براي افراد بويژه امروزه در ايران، ورزش بدنسازي باشد.  افرادي كه به اين ورزش رو مي آورند در ابتدا عموماً تفاوتي بين رشته هاي مختلف ورزش بدنسازي نمي بينند.  اما بايد گفت كه اينطور نيست. بدنسازي شامل رشته هاي مختلف نظير فيتنس ، بادي بيلدينگ ، بادي كلاسيك و ... است.

ادامه مطلب

بدنسازی | بدن سازی

بدنسازی

امروزه شور و شوق استفاده از تجهيزات ورزشي بدنسازی يكي از عيان ترين مواردي است كه در ايران به چشم مي خورد. شايد ده سال پيش ، اين شور و شوق به اين اندازه نبوده اما امروز ، با توجه به تاسيس باشگاه هاي بدنسازی بسيار مجهز و شيك ، مكمل هاي بدن سازیفراوان ، اين انگيزه را در مردم ايجاد كرد و آن ها را به سوي باشگاه هاي بدنسازی كشاند.

ادامه مطلب

اثرگذاری هایپوکسی

در یک مطالعه کنترل شده در موسسه Landeskrankenanstalten در سالزبورگ اتریش، با استفاده از MRI میزان کاهش چربی بدست آمده از ورزش هایپوکسی به دقت محاسبه و اندازه گیری شد.

ادامه مطلب

هایپوکسی و یائسگی

هایپوکسی و یائسگی

برای بانوان میان سال، اضافه چربی هایی که در قدیم با کمی ورزش و چند روز رژیم و مراعات غذایی از بین میرفتند، حالا با سرسختی سرجای خود جا خوش کرده اند!

ادامه مطلب

مواد تشکیل دهنده‌ی محصولات مراقبت از پوستتان را بشناسید

به کار بردن کلمات سنگین و زبان علمی روی محصول مورد علاقه‌ی شما، ممکن است باعث شود که موثر بنظر برسد، اما چه تعدادی از ما واقعا می‌دانیم که تمام این اصطلاحات به چه معنایی هستند؟ ما به محصولات مراقبت از پوست نگاهی انداختیم و بعضی از مبهم ترین واژگان را انتخاب کردیم تا در مورد معنی شان صحبت کنیم.

 

ادامه مطلب

عدم تعادل هورمونی

آیا احساس میکنید پف کرده اید و زودرنج شده اید؟ شاید دلیل عدم تعادل در هورمونهای شما باشد؟! هورمونها پیامرسانهای شیمیایی هستند که روی نحوه عملکرد ارگانها و سلولهای شما تاثیر میگذارند. تغییر در سطح انرژی در بدن در دوره های مختلف مثلا در زمان پریود T بارداری یا یائسگی طبیعی است. اما بعضی داروها و مسائل مربوط به سلامتی ممکن است باعث بالا یا پایین رفتن این سطوح شود.

ادامه مطلب

سیگار کشیدن با شما چه میکند

سیگار کشیدن پوست، موها و دندانهای شما را به شکلی تغییر میدهد که میتواند سالها به سن شما اضافه کند. علاوه بر اینها قدرت قلب و ریه ها و استخوانها و حتی باروری شما را نیز تحت تاثیر قرار میدهد.

ادامه مطلب

ارتباط ماساژ و ریزش مو

ماساژ از ریزش موها جلوگیری می کند !
مو از فولیکول هایی رشد می کند که داخل پوست سر قرار گرفته است. ماساژ دادن می تواند جریان خون را در این منطقه تسهیل کند و در نتیجه اثرات مثبتی می تواند داشته باشد البته اگر درست انجام شود.

ادامه مطلب

ورزش برای مبارزه با سلولیت

ورزش برای مبارزه با سلولیت 

ورزش هایی که پاها را به کار می‌اندازند در الویت قرار دهید، ورزش هایی مانند دو، شنا، تنیس و...، مهم ترین نکته این است که این ورزش ها را به طور منظم انجام دهید.

ادامه مطلب