نقش ورزش در سلامت زنان

فعالیتهای ورزشی منظم به همراه تغذیه مناسب می تواند در بالابردن ضریب سلامت زنان و پیشگیری از بیماریها که از علل عمده مرگ و ناتوانی آنها در سراسر دنیا است ، مؤثر باشد. 

ادامه مطلب

فرایند کاهش وزن

وقتی که قصد سفر می کنید، مطمئناً باید مقصدی مناسب و دست یافتنی برای سفر خود تعیین کنید تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به مقصد معین برسید. کم کردن وزن نیز از همین قانون پیروی می کند. در صورتی که می خواهید به وزن ایده آل خود برسید باید واقع بین باشید.

ادامه مطلب

سلامت روانی

سلامت روانی به نحوه تفکر، احساس و عمل اشخاص بستگی دارد. به طور کلی افرادی که از سلامت روانی برخوردار هستند، نسبت به زندگی نگرشی مثبت دارند و آماده برخورد با مشکلات زندگی هستند، در مورد خود و دیگران احساس خوبی دارند و در محیط کار و روابطشان مسئولیت پذیر می باشند.

ادامه مطلب

رژیم غذایی و درمان کیست

رژیم غذایی و کاهش وزن در درمان کیست تخمدان 

بیماری کیست تخمدان در اکثر خانم ها شایع است، اگر این بیماری درمان نشود می تواند مشکلات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد بنابراین برای درمان این بیماری سعی کنید رژیم غذایی خود را عوض کنید.

ادامه مطلب

بدترین نکات تغذیه‌ای که تابه حال شنیده‌اید

به نظر می‌رسد هر روز ترفندها و نکات تغذیه‌ای جدیدی ایجاد می‌شود. هر زمان که سری به دنیای تغذیه بزنید با موارد و ترفندهای جدید تغذیه‌ای روبرو می‌شوید که شما را ترغیب می‌کنند رژیمی سالم داشته باشید. با وجود چنین حجم گسترده‌ای از اطلاعات، داشتن یک رژیم غذایی سالم ممکن است کمی گیج کننده باشد.

 

ادامه مطلب

۶ غذایی که باعث بروز مشکلات خواب می‌شود

بیشتر افراد فکر می‌کنند که نوشیدن روزانه دو فنجان قهوه‌ی کافئین دار قبل از خواب ،باعث بی‌خوابی در طول شب می‌شود هرچند که این مورد کاملا صحیح است اما بیشتر افراد نمی‌دانند که حتی غذاهای سالم و طبیعی نیز می‌تواند باعث بی‌خوابی در طول شب شود.

 

ادامه مطلب

تغییر تفکر = لاغری

چگونه می توان با تغییر تفکر ، لاغر شد ؟!

داشتن «تفکری آرامش‌بخش و صلح‌آمیز» در رابطه با بدن‌مان، بسیار مهم و ارزشمند است.

ادامه مطلب

ارتباط ازدواج با اندازه شکم آقایان

هنوز چند ماه بیشتر از ازدواجش نگذشته، اما شكمش نسبت به روزهای قبل از ازدواج چند برابر بزرگ‌تر شده است، جالب آن‌كه دوستان و اقوامش هم می‌گویند این اتفاق بعد از ازدواج طبیعی است و همه مردان ایرانی بعد از ازدواج، شكمشان بزرگ‌تر می‌شود.

ادامه مطلب