لاغری | رژیم لاغری | لاغری سریع | مشاوره لاغری

in رویدادها
لاغری
اسلیم فکتوری همان ایده آل نهایی برای لاغری است. هایپوکسی با تنها نماینده انحصاری اش در ایران، سالهاست که با 2.500 شعبه در دنیا، با تمام اضافه وزنی ها اتمام حجت کرده است. اسلیم فکتوری همان جایی است که در به در دنبالش هستید.
 
کاملا سالم است. هیچگونه شوک و برق و جراحی و دارویی در کار نیست. مهندسین اتریشی، همان پیشتازان قدیمی در صنعت و تکنولوژی، دستگاه های هایپوکسی را طراحی کرده اند و ورزش کردن در شرایط خلا را برای شما مهیا کرده اند.
 
اگر لاغری آسان را به معنای کاهش سایز و وزن بدانیم و همزمان علاقه ای به انواع رژیم های لاغری نداشته باشیم، هایپوکسی دقیقا لاغری سریع را به شما هدیه می دهد. اگر به شما بگوییم معادل 3 ساعت ورزش های پرتحرک در باشگاه ها در تنها نیم ساعت چربی سوزی می کنید، مطمئنا همین حالا با ما تماس خواهید گرفت.
 
اسلیم فکتوری همان همراه دلسوز شما در رسیدن به هدف تناسب اندام است. تیم خبره ی اسلیم فکتوری لذتبخش ترین لحظات را برای رسیدن شما به سلامتی رقم می زند.
 
 
جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید
 
شعبه 1 (نیاوران) 26104250-021 | 26104251-021
 
شعبه 2 (شهرک غرب) 88374945-021
 
موبایل 09128887546  
 
 
 

لاغری سریع

لاغری سریع

لاغری سریع یکی از بحث های داغ و چالش برانگیز این روزهاست و انواع روش ها و رژیم غذایی در اینترنت پیدا می شود که در آن ها به لاغری سریع اشاره شده است.

اما بهترین راه و سالم ترین روش ها کدامند؟ روش های مختلفی موجود هستند که  بسیاری از آن ها می تواند خطرناک باشد. زیرا این روش ها، غیراصولی و در بسیاری از مواقع حتی کشنده هستند. بنابراین برای داشتن اندامی زیبا و لاغری سریع باید به متخصص مراجعه کرد و طبق اصول ارائه شده حرکت کرد.

در بسیاری از موارد دیده شده است که برای لاغری سریع نه تنها رسیدن به وزن دلخواه ممکن نیست بلکه خطراتی همچون بیماری های قلبی، فشار خون و عارضه های مختلفی به همراه دارد. بنابراین سلامتی در درجه ی اول قرار دارد و نباید با روش های غلط آن را به خطر انداخت. توجه داشته باشید در بیشتر موارد لاغری سریع در کلینیک ها و مراکز غیر استاندارد و با روش های تهاجمی استفاده می شود. در صورتیکه اضطرار پزشکی برای کاهش وزن وجود داشته باشد ، جراح ها و متخصصان این حوزه با روش هایی بسیار سالم و جراحی های معده این کار را انجام خواهند داد.

و اما لاغری سریع چیست؟ بهتر است بدانید لاغر شدن روندی کند و زمان بر است و لاغری سریع اصولا مغایر با اصول تندرستی و سلامت است.

در درجه ی اول تغییر در عادات غذایی روزمره ضروری ترین روش است که لازمه ی هر نوع رژیمی است. بهتر است برای این کار از تغییرات کوچک بهره ببرید که در عین حال آسیبی به شما وارد نشود. رژیم های سخت و بدون اصول علاوه بر مضر بودن توانایی شما را کاهش می دهد و ممکن است بعد از چندین روز از رژیم مورد نظر انصراف دهید و حتی انگیزه ی لازم از بین برود.

برای مثال بهتر است مواد غذایی مفیدی مثل لبنیات همچون شیر و ماست را وارد زنجیره ی غذایی خود کنید. البته به خاطر داشته باشید که برای لاغری سریع نباید با رژیم کوتاه مدت و استفاده از مواد غذایی کم چرب انتظار داشته باشید برای تناسب اندام شما کافی باشد.

لاغری سریع ، معمولا به روش های تهاجمی اطلاق می شود. انواع روش های جراحی و لیزردرمانی ها که بی ضرر بودن هیچکدام از آنها اثبات نشده است. هنوز تحقیقات علمی و استانداردی برای بی ضرر بودن روش های تهاجمی انجام نشده است. بدنی سالم داشته باشید و برای تناسب اندام وقت و زمان بیشتری صرف کنید. برای لاغری سریع روش های زیادی معرفی و تبلیغ می شوند اما درمورد میزان جراحات و اسکار های بعد از عمل و عواقب وحشتناکی که در بسیاری از موارد نیاز به جراحی های دوباره و سه باره دارند، کسی تبلیغی نمی کند.

در نظر داشته باشید لاغری سریع برای افراد سالمی است که ناراحتی ها و بیماری خاصی ندارند ، بسیار عوارض زاست. از کار افتادگی و دست و پنجه نرم کردن با دردهای وحشتناک بعد از عمل مواردی هستند که معمولا در بخش های پنهان خبرها باقی می مانند و احدی از این مسائل آگاه نمی شود.

لاغری سریع با روش هایی مثل لیپولیز و لیپوساکشن بسیار دردناک و عوارض زا است تا چند هفته بعد از عمل جراحی زخم ها در سطح شکم باز می مانند و چربی ها باید بصورت دائمی از این حفره ها خارج شود، روشی که به سریع ترین روش لاغری موسوم است گاها باعث از کار افتادگی برای بیشتر از یک ماه می شود. لاغری سریع را از یاد ببرید ، اگر سلامتی و تندرستی شما برایتان در الویت قرار دارد.

 

رژیم لاغری 

رژیم لاغری

معمولا اولین راهی که به ذهن افرادی که قصد کاهش وزن و لاغری و چربی سوزی به ذهنشان می رسد استفاده از رژیم لاغری است. طبیعتا سریع ترین و راحت ترین و رایج ترین راه نیز استفاده از همین رژیم لاغری است. همان طور که می دانید علاوه بر دکتر هایی که به خود اجازه می دهند به هر فردی بر اساس نیاز هایش رژیم لاغری اعطا کنند سایت های اینترنتی نیز برای افزایش تعداد بازدید های خود دست به انتشار مطالبی مانند رژیم لاغری سریع و رژیم لاغری پانزده روزه و یا بیست روزه می زنند.

اما باید دانست استفاده از رژیم لاغری همانقدر که آسان از وزن کم میکند و باعث لاغری و چربی سوزی می شود همان اندازه نیز به طور سریع در اثر ادامه ندادن رژیم لاغری باز می گردد و باعث تضعیف روحیه می شود.اما اگر همین رژیم لاغری بر مبنای اصول باشد و همراه با تمرینات ورزشی مداوم و مکرر باشد اثر بخشی بسیار مطلوبی دارد و به مرور زمان تثبیت می شود و مانند رژیم غذایی تنها به زودی اثر خود را از دست نمی دهد.

رژیم لاغری اگر بر مبنای اصول باشد همه نوع مواد غذایی در آن گنجانده شده. برای مثال  ماهی یا گوشت بن فیله کبابی+1 پرس سالاد مخلوط +ا ق مربا خوری روغن زیتون

1 سیب و یک میوه سالاد سیب زمینی و پیازچه +1 ق مربا خوری روغن مایع

3 عدد تخم مرغ نیمرو شده بدون روغن در ماهی تابه تفلون + یک قطعه نان + 1 پرس سالاد برای یک روز رژیم لاغری مناسب است چون از همه نوع مواد غذایی مورد نیاز بدن در آن وجود دارد. رژیمهایی هستند که بر اساس وزن، قد، جنسیت و حتی وضعیت اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی فرد توسط متخصص تغذیه تنظیم می گردد. 

نکته ای که در گرفتن رژیم باید مورد توجه قرار بگیرد این است که رژیم لاغری شیوه و روشی جهت رسیدن به سلامتی است. فرد چاق معمولا با هدف دوری از مشکلات ایجاد شده توسط چاقی رژیم می گیرد تا از بیماریها و عوارض چاقی فاصله بگیرد. بنابراین رژیم نباید مشکلات جدیدی برای فرد ایجاد نماید. اولین موضوعی که باید مورد توجه رژیم دهنده و رژیم گیرنده قرار گیرد، سلامتی شخص رژیم گیرنده است. و هدف دوم کاهش وزن است. اگر بنا باشد که رژیم لاغری خود سلامتی شخص را به خطر اندازد و عوارض و مشکلات جدیدی ایجاد نماید آن رژیم مناسب نخواهد بود و بهتر است فرد از آن اجتناب نماید.

یک رژیم لاغری متعادل و متناسب باید در درجه اول نیازهای غذایی فرد را تامین نماید و سپس میزان کالری دریافتی را از غذاهای غیر ضروری و کم ضروری مانند شیرینی و شکلات، سس های پرچرب، چیپس و تنقلات مضر کم نماید.

در ابتدای کار باید وضعیت تغذیه ای موجود فرد مورد بررسی قرار گیرد و توصیه ها در جهت اصلاح شیوه غذایی حذف غذاهای پر کالری و مضر و مصرف غذاهای مخورد نیاز در حد تعادل و جلوگیری از پرخوری انجام گیرد. افزایش فعالیت ورزشی همراه با رژیم غذایی به کاهش وزن فرد کمک زیادی خواهد نمود. علاوه بر این رژیم لاغری مناسب می بایست بر اساس غذاهای مورد علاقه فرد تنظیم گردد و غذاهایی که در فرهنگ غذایی رژیم گیرنده می باشد در برنامه غذایی گنجانده شود و فقط میزان آن تنظیم شود.

همچنین ساعات صرف وعده و میان وعده ها با شغل و حرفه فرد تطابق داشته باشد تا شخص قادر به پیروی از برنامه غذایی باشد. رعایت این مورد می تواند پیروی از رژیم را آسانتر نماید.

 

مشاوره لاغری

مشاوره لاغری

مشاوره لاغری فقط بخور و نخور های معمول برای کاهش وزن نیست. لاغر شدن به هر قیمتی و با هر شیوه ای آن چیزی نیست که یک متخصص لاغری به شما ارائه خواهد داد. بررسی عادات غذایی شما و رسیدن به نتیجه ای کلی در مورد سبک زندگی شما آن چیزی است که از یک جلسه مشاوره لاغری باید انتظار داشته باشید. وعده هایی خلاف واقعیت و یا تشویق شما برای استفاده از روش های ناسالم و تهاجمی باعث ایجاد ظاهری نامتعادل و گاها ایجاد بیماری هایی غیر قابل درمان است.

مشاوره لاغری غول چراغ جادو نیست که با یک گپ و گفت ساده و دستور غذایی برای صبحانه و ناهار و شام از شما یک مانکن زیبا بوجود بیاورد. شناخت نوع پوست و رسیدن به فرمولی کاملا تخصصی و مطابق با سبک زندگی شما و صرف زمان کافی است که اندامی زیبا و ایده آل را به شما هدیه می دهد. با متخصص لاغری خود همکاری کنید و در جلسات مشاوره لاغری که برای شما بصورت زمانبندی شده تدارک می بینند واقعیت را گزارش دهید.

حتی اگر بخاطر مسافرت و یا حتی عدم موفقیت در مقابله با نفس پرخوری کرده اید و از برنامه ورزش عقب هستید، صادقانه تمام موارد را با ایشان در میان بگذارید. شاید برای ادامه کار نیاز به سختگیری کمتری دارید و در مدت زمانی طولانی تر اما سالمتر و مطمئن تر به اندام ایده آل خود برسید.

لازم است بدانید یکی از فاکتورهای اصلی برای قضاوت درست پزشک متخصص شما در روند برنامه ریزی های کاهش وزن، آزمایش های خون و بررسی مشکلات متابولیک شماست پس در مشاوره لاغری اگر از شما خواسته شد تا پرونده پزشکی و آزمایش های به روز تشریف ببرید مقاومتی نکنید و بدانید یکی از اصلی نکته ها برای داشتن بدنی سالمتر و با وزنی مناسب است.

مشاوره لاغری به مثابه مشاوره سلامت است. مشاوره لاغری برای رسیدن به وزنی است که کاملا برای فیزیک بدن شما سالم باشد.

 

لاغری

لاغری

لاغری و خوش اندامی آرزوی هر فردی است که رسیدن به آن چندان کار ساده ای نیست و نیازمند تلاش و سختی است. به خاطر داشته باشید لاغری به صورت مفرط دلیلی بر زیبایی اندام نیست و اساسا کسی خوش اندام محسوب می شود که بین قد و وزن او رابطه ای متناسب وجود داشته باشد.

اولین اساس و قدم برای کاهش وزن و لاغری نحوه ی صحیح غذا خوردن و رعایت وعده های غذایی است. چنان که در ضرب المثللی قدیمی بدان اشاره شده است: صبحانه را خودت بخور، نهار را با دوستت و شام را به دشمنت بده! برای رعایت این اصل نیازی به محدودیت قطعی غذایی نیست و کافی است مواد مقوی پر خاصیت طبیعی همچون میوه ها و سبزیجات را وارد زنجیره ی غذایی کنید. در این صورت علاوه بر کاهش وزن و لاغری سلامت خود را ایمن می کنید.

میوه ها و برخی از سبزیجات دارای مقادیر فراوانی آب هستند و به همین دلیل با افزایش حجم میوه، کالری آن ها افزایش نمی یابد و به همین دلیل است که وجود آن ها در رژیم غذایی ضروری است. سبزیجات دارای فیبر غذایی بالایی هستند که هضم آن ها زمان بر است. به همین دلیل برای لاغری و کاهش وزن وجود آن ها ضروری است. زیرا تاخیر در هضم فیبر باعث افزایش احساس سیری می شود.

اما برای داشتن اندامی زیباتر و لاغری دوری از یک ماده ی غذایی ضروری است. چربی ها بر خلاف میوه جات در حجم کم، کالری بالایی دارند.به همین دلیل ضروری است که میزان موادی که حاوی چربی هستند را در وعده های غذایی خود کاهش دهید. به خاطر داشته باشید اصول لاغری بر اساس داشتن وعده های غذایی صحیح است و به معنی گرسنگی زیاد و عذاب کشیدن نیست. در حقیقت اگر رژیم مناسبی را زیر نظر کارشناس رعایت کنید در زمان کوتاهی به لاغری مورد نظر خود می رسید و در عین حال دچار ضعف و بی حالی نمی شوید و تناسب اندان خود را به دست می آورید.

همه ی ما می دانیم که داشتن اندامی زیبا و لاغری تاثیر زیاد و مستقیمی بر زیبایی دارد و همه خواستار آن هستند. تغییر عادت های غذایی در زندگی روزمره چندان کار ساده ای نیست و نیازمند تلاش است. یکی از تغییرات اصلی برای کاهش وزن و لاغری کاهش حجم مواد غذایی مصرفی  در هر وعده می باشد و در عین حال  باید تعداد دفعات میان وعده ها را افزایش داد. در این روش علاوه بر تنظیم عملکرد دستگاه گوارشی، به لاغری سریع تر خود کمک کرده اید و در عین حال حجم ثابتی از مواد را در فاصله های زمانی معین به بدن خود می رسانید و در این صورت می توانید در زمان معینی به وزن دلخواه خود برسید.

در مورد نحوه ی صحیح لاغری و کاهش وزن نظریه های متفاوتی وجود دارد و یکی از اصل هایی که در همه ی آن ها مشترک است، ورزش کردن و حرکات فیزیکی روزانه  است. شما زمانی می توانید به لاغری دست بیابید که علاوه بر داشتن رژیم غذایی مناسب، فعالیت های فیزکی را دنبال کنید و به صورت ثابت و منظم انجام دهید. ورزش های متنوع و حرکت های متعددی وجود دارند که علاوه بر کاهش وزن و لاغری به تناسب اندام شما کمک می کند. و شما می توانید با انجام حتی چندین حرکت ورزشی ساده به لاغری خود کمک کنید و در عین حال آن را حفظ کنید. شما با ورزش کردن می توانید به وزن دلخواه خود برسید و حتی بدن خود را فرم دهید.

برای لاغری رعایت تمامی موارد فوق ضروری است و با این اصول نیازی به کارهای سخت و یا تحمل گرسنگی نیست. کافی است از همین امروز تصمیم خود را عملی کنید.