نوشیدن آب در هنگام ورزش

اگر به طور معمول ورزش‌تان حدود 60 دقیقه یا کمتر طول می‌کشد و تمرینات شدید در فضای باز با آب و هوای گرم و مرطوب ندارید، نیازی نیست که تمرینات‌تان را برای نوشیدن آب قطع کنید.

ادامه مطلب

اهمیت ویتامین‌ها برای بدن انسان

کلمه ویتامین از واژه لاتین ویتا به معنی “زندگی” برگرفته شده است. ویتامین‌ها در فرایند متابولیسم، رشد و سیستم ایمنی بدن اهمیت حیاتی دارند و کمبود آنها بدن را با بیماری‌های مختلفی روبرو می‌کند. در ادامه از اهمیت حیاتی ویتامین‌ها برای بدن انسان، اطلاعاتی کسب خواهید کرد.

ادامه مطلب

نشانه های متابولیسم پایین یا بالا

متابولیسم یکی از چندین راهی است که حیوانات و گیاهان بدن خود را به وسیله آن تنظیم میکنند. اگر متابولیسمی در کار نبود، دمای بدن یا سطح انرژی بدنمان نیز ثابت و پایدار نبود. گاهی اوقات سطح متابولیسم دچار تغییر یا افت و خیز میشود. دلیل این امر میتواند مسائل ژنتیکی یا سبک زندگی و یا یک سری از بیماری ها باشد.

ادامه مطلب

هایپوکسی، درمان لیپودما

مطالعه هایپوکسی درباره لیپودما

پزشکان متخصص، لیپودما را یکی از شایع ترین اختلالات مخصوص بانوان میدانند. بیماری لیپودما در کل به توزیع غیر متعادل چربی در بدن که منجر به ورم و درد در رانها و ساق پاها میشود گفته میشود. علل این بیماری هنوز نامشخص است اما به احتمال خیلی زیاد مربوط به اختلال در هورمونها میشود.

ادامه مطلب

زیبایی پوست صورت با سلنیوم

سلنیوم یکی از املاح معدنی مورد نیاز بدن محسوب می‌شود که برای حفظ سلامتی بدن ما لازم و ضروری است. سلنیوم نیز یکی دیگر از عناصر مفید برای پوست صورت است که خواص آنتی اکسیدانی و سم زدایی دارد و بهبود کیفیت پوست صورت کمک می کند. البته تاثیر آن در کنار ویتامین E بیشتر خواهد شد.

ادامه مطلب

زیبایی بی نهایت با هایپوکسی

کشورهای متفاوت، رسم و رسوم متفاوت.
هرقدر هم که فرهنگها، مذاهب و رسوم با هم متفاوت باشند، یک مورد است که همه با هم در آن یک صدا هستند و آن اهمیت زیبایی است. فرمدهی هدفمند به اندام با هایپوکسی در سراسر جهان قابل دسترسی است و عاشقان زیبایی در بیش از 40 کشور جهان برای داشتن پوست و اندامی زیباتر در حال استفاده از هایپوکسی هستند.

ادامه مطلب

کاهش وزن

کاهش وزن

کاهش وزن

کاهش وزن یکی از راه های موثر برای داشتن اندامی زیبا است و در واقع می توان گفت یکی از اصلی ترین موارد است.

ادامه مطلب

چربی سوز

چربی سوز

لاغر شدن و تناسب اندام امروزه به یکی مهمترین مسائل برای بسیاری از انسان ها تبدیل شده است. در این میان پرهیز از مصرف خوراکی هایی که باعث افزایش وزن می شوند و روی آوردن به مصرف خوراکی هایی که باعث چربی سوزی و کاهش وزن می شوند، اهمیت به سزایی پیدا کرده است.

ادامه مطلب