سیگار کشیدن با شما چه میکند

سیگار کشیدن پوست، موها و دندانهای شما را به شکلی تغییر میدهد که میتواند سالها به سن شما اضافه کند. علاوه بر اینها قدرت قلب و ریه ها و استخوانها و حتی باروری شما را نیز تحت تاثیر قرار میدهد.

ادامه مطلب

ارتباط ماساژ و ریزش مو

ماساژ از ریزش موها جلوگیری می کند !
مو از فولیکول هایی رشد می کند که داخل پوست سر قرار گرفته است. ماساژ دادن می تواند جریان خون را در این منطقه تسهیل کند و در نتیجه اثرات مثبتی می تواند داشته باشد البته اگر درست انجام شود.

ادامه مطلب

ورزش برای مبارزه با سلولیت

ورزش برای مبارزه با سلولیت 

ورزش هایی که پاها را به کار می‌اندازند در الویت قرار دهید، ورزش هایی مانند دو، شنا، تنیس و...، مهم ترین نکته این است که این ورزش ها را به طور منظم انجام دهید.

ادامه مطلب

نقش ورزش در سلامت زنان

فعالیتهای ورزشی منظم به همراه تغذیه مناسب می تواند در بالابردن ضریب سلامت زنان و پیشگیری از بیماریها که از علل عمده مرگ و ناتوانی آنها در سراسر دنیا است ، مؤثر باشد. 

ادامه مطلب

فرایند کاهش وزن

وقتی که قصد سفر می کنید، مطمئناً باید مقصدی مناسب و دست یافتنی برای سفر خود تعیین کنید تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به مقصد معین برسید. کم کردن وزن نیز از همین قانون پیروی می کند. در صورتی که می خواهید به وزن ایده آل خود برسید باید واقع بین باشید.

ادامه مطلب

سلامت روانی

سلامت روانی به نحوه تفکر، احساس و عمل اشخاص بستگی دارد. به طور کلی افرادی که از سلامت روانی برخوردار هستند، نسبت به زندگی نگرشی مثبت دارند و آماده برخورد با مشکلات زندگی هستند، در مورد خود و دیگران احساس خوبی دارند و در محیط کار و روابطشان مسئولیت پذیر می باشند.

ادامه مطلب

بدترین نکات تغذیه‌ای که تابه حال شنیده‌اید

به نظر می‌رسد هر روز ترفندها و نکات تغذیه‌ای جدیدی ایجاد می‌شود. هر زمان که سری به دنیای تغذیه بزنید با موارد و ترفندهای جدید تغذیه‌ای روبرو می‌شوید که شما را ترغیب می‌کنند رژیمی سالم داشته باشید. با وجود چنین حجم گسترده‌ای از اطلاعات، داشتن یک رژیم غذایی سالم ممکن است کمی گیج کننده باشد.

 

ادامه مطلب

۶ غذایی که باعث بروز مشکلات خواب می‌شود

بیشتر افراد فکر می‌کنند که نوشیدن روزانه دو فنجان قهوه‌ی کافئین دار قبل از خواب ،باعث بی‌خوابی در طول شب می‌شود هرچند که این مورد کاملا صحیح است اما بیشتر افراد نمی‌دانند که حتی غذاهای سالم و طبیعی نیز می‌تواند باعث بی‌خوابی در طول شب شود.

 

ادامه مطلب