رژیم غذایی و درمان کیست

رژیم غذایی و کاهش وزن در درمان کیست تخمدان 

بیماری کیست تخمدان در اکثر خانم ها شایع است، اگر این بیماری درمان نشود می تواند مشکلات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد بنابراین برای درمان این بیماری سعی کنید رژیم غذایی خود را عوض کنید.

ادامه مطلب

تغییر تفکر = لاغری

چگونه می توان با تغییر تفکر ، لاغر شد ؟!

داشتن «تفکری آرامش‌بخش و صلح‌آمیز» در رابطه با بدن‌مان، بسیار مهم و ارزشمند است.

ادامه مطلب

ارتباط ازدواج با اندازه شکم آقایان

هنوز چند ماه بیشتر از ازدواجش نگذشته، اما شكمش نسبت به روزهای قبل از ازدواج چند برابر بزرگ‌تر شده است، جالب آن‌كه دوستان و اقوامش هم می‌گویند این اتفاق بعد از ازدواج طبیعی است و همه مردان ایرانی بعد از ازدواج، شكمشان بزرگ‌تر می‌شود.

ادامه مطلب

هفت ماده محبوب که خوردن آنها بعد از ورزش چاق کننده است

اگر تمرينات شما سخت و طولانی نيست، بهتر است قبل و بعد از آن تنها به نوشيدن آب بسنده کنيد. اما اگر تمرينات سختی داريد و مدت زمان طولانی در حال انجام تمرينات سخت ورزشی هستيد بايد به دنبال مواد غذايی باشيد که برای بدنتان سالم باشد و بتواند مواد مورد نياز آن را تامين کند. در اين مقاله قصد داريم ۷ ماده‌ی غذايي را معرفی کنيم که مصرف آن‌ها بعد از ورزش مي‌تواند چاق کننده باشد .

 

ادامه مطلب

مواد غذایی موثر در رفع یبوست

کدام مواد غذایی در بروز یبوست موثرند؟

 یبوست از مشکلات شایع دستگاه گوارش است که با مصرف برخی از مواد غذایی به ویژه مواد خوراکی صنعتی و فرآوری شده تشدید می‌شود  .

ادامه مطلب

مواد غذایی با کالری منفی

شاید عنوان ” کالری منفی” قدری باعث تعجب شود؛ به هر حال همه ی غذاها دارای میزان خاصی کالری هستند و هیچ غذایی را نمی توانید پیدا کنید که به هیچ وجه دارای کالری نباشد.
کلیه غذاهایی که ما به طور روزانه مصرف می کنیم، دارای میزان مشخصی کربوهیدرات، پروتئین، و چربی هستند.

ادامه مطلب