زمان خوردن شام و سلامتی

شام را اول شب بخورید.

به گزارش خبرنگار سایت پزشکان بدون مرز، محققین می گویند علاوه بر فاکتور مهم انتخاب مواد خوراکی سالم، انتخاب زمان مناسب برای غذا خوردن به ویژه در مورد وعده غذایی شام نیز در هضم سریع غذا و رفع اختلالات گوارشی نقش چشمگیری دارد.

ادامه مطلب

چای سبز

آنچه می خواهید از چای سبز بدانید . . .
تحقیقات دانشمندان ژاپنی نشان میدهد افرادی که روزانه 5 فنجان و یا بیشتر چای سبز می نوشند 16% احتمال ابتلا به گرفتگی رگها در آنها کمتر است.

ادامه مطلب

توصیه‌های تغذیه عید نوروز

توصیه‌های تغذیه برای نوروز:
۱. در سفر مصرف صبحانه را فراموش نکنید. سعی بر مصرف صبحانه ی پروتئینی – سبزیجاتی – لبنیاتی داشته باشید زیرا این وعده شما را کاملاً سیر کرده و مانع از مصرف ناهار به مقدار زیاد خواهد شد. البته مصرف تمامی این اقلام باید طی ساختار کاهش وزن شما باشد نه بیشتر.

ادامه مطلب

ترش یا شیرین؟

مرکبات
بزرگ، کوچک، زرد، نارنجی و حتی سبز. مرکبات در همه شکل و رنگی وجود دارند. تقریبا 60 نوع مختلف از مرکبات وجود دارند که همه از یک خانواده هستند. لیموها، نارنگیها و سیتروس ماکسیما ها مرکبات اصلی هستند.

ادامه مطلب

آشنایی با مواد مغذی چربی سوز

اشاره : چندین ماده مغذی خاص در رژیم غذایی ما وجود دارد که مانع تجمع چربی در قسمتهایی از بدن میشود که به انباشتگی چربی حساس هستند . مانند کبد که تجمع چربی در آن دارای عواقب ناخوشایند و خطرناک است .

ادامه مطلب

هایپوکسی و دیگر روشها

نه ورزش و نه جراحی به تنهایی جایگزین مناسبی برای شکل گیری بدن شما نیستند
به این دلیل که بدن به صورتی طراحی شده که کار از دست دادن چربیها از قسمتهایی هستند که دسترسی به آنها آسان تر است و بدن نیازی به انجام فعالیت اضافی ندارد. با این وجود این مناطق همیشه بخشهای مورد نظر ما برای لاغری نیستند.

ادامه مطلب

افتخاری دیگر برای اسلیم فکتوری

یك موفقیت جهانی دیگر برای باشگاه ورزشی اسلیم فكتوری؛
كسب عنوان برترین شریك تجاری ایران - اتریش در بخش سبک زندگی در بین برندهای بزرگ اتریشی دیگر مانند سواروسکی، باکالوویتز، لیسکا و آیسی مانکی برای اسلیم فكتوری در جشن اتاق بازرگانی اتریش در تهران .

ادامه مطلب

10 دلیل کاهش وزن

کاهش وزن می تواند بسیار سخت و طاقت فرسا باشد وقتی شما از نظر روحی و روانی آماده ی آن نیستید. جنبه روانی برای کاهش وزن کاملا بستگی به یادگیری ، برنامه ریزی و داشتن راه کار مناسب دارد.

ادامه مطلب