دکتر فاطمه حق بین

من دکتر فاطمه حق بینی از طریق همکارم با مرکز Hypoxi آشنا شدم و یکی از مشکلات و دغدغه فکری در مورد اضافه وزن و چاقی دخترم با آشنا شدن با این مرکز و همکاری ایشان و پرسنل دلسوز و مطلع و مهربان باعث جذب دخترم به روش لاغری شد . چون قبل از آشنا شدن با رژیم موفق به ادامه نبود .
سایر موارد را بررسی کرده بودیم و از خداوند متشکرم برای اینکه با کمترین ضرر جسمی و بدون تداخل جراحی دخترم دکتر آزاده رشید از بهترین شاگردان کلاس شده و خودش مشوق و الگوی خوبی برای سایرین شده و باعث معرفی این مرکز به سایرین می باشد .
مجددا از برخورد ، همکاری ، همدلی ، همفکری این خانواده Hypoxi که واقعا ما احساس راحتی و احساسی که در جمع خانواده هستیم میکنیم را دارم . خدایا ممنونم از این همه لطف در حق بندگانت .

دکتر مرجان ایمانی فوق تخصص قرنیه

بلاخره پس از 3 سال تلاش با کمک اسلیم فکتوری متابولیسم بدنم افزایش یافته و شاهد کاهش وزن دلخواه در قسمتهای مورد نیاز بدنم بودم. بدون هیچ نوع خستگی، احساس فشار، افتادگی پوست و ریزش مو با حداقل زمانیکه صرف کردم. ممنونم از همه دوستان این مجموعه خوب که با اخلاق بسیار خوب، همکاری عالی و راهنمایی های بسیار مفید این امر را برایم میسر کردند.
دراوج نا امیدی معجزه را با اسلیم فکتوری دیدم ..