اسلیم فکتوری = سلامتی + تناسب اندام + لاغری + آرامش + زیبایی

in Home

هم اکنون مرکز معتبر و علمی کاهش وزن و سایز اسلیم فکتوری - هایپوکسی با داشتن بیش از 200 نمایندگی و سالن های لاغری در بیش از 40 کشور جهان از قبیل اتریش، دبی، استرالیا، مصر، مراکش، روسیه، استانبول و دهها کشور دیگر برای اولین بار در ایران برای هموطنانمان سالن اسپا و لاغری را در سال 1389 تاسیس کرد. این روش کاملا بصورت هوازی است و از هیچگونه جریانهای غیر طبیعی و آزار دهنده استفاده نمیکند . شما در عین حال که بصورت خیلی آهسته نرمش میکنید، بوسیله دستگاهها جریان خون خود را بالا برده و اکسیژن رسانی را در بدن بخصوص در قسمتهایی که چاقی موضعی دارند به جریان می اندازید . با این روش میتوانید به صورت کاملا علمی بدن خود را طراحی کنید و به اندام دلخواه خود برسید. هایپوکسی تنها راه حلی است که متخصصین آن را جایگزین جراحیهای لاغری ( لایپوساکشن، تامی تاک و... )معرفی کرده اند. شما بدون عمل جراحی و خونریزی به سایز مورد علاقه ی خود دست پیدا میکنید.

اسلیم فکتوری نماینده انحصاری باشگاه لاغری در خلا هایپوکسی (HYPOXI) در ایران است. 
در نتیجه با دارا بودن بر چسب صاحب امتیاز بودن شما اطمینان حاصل می کنید که این روش منحصر به فرد، طبق استانداردهای جهانی بوده و دارای تعهدات بین المللی است.

مجموعه ی اسلیم فکتوری در صدد برآوردن تمامی نیازهای مشتریان و مراجعه کنندگان خود می باشد. به این خاطر در اسلیم فکتوری شما کاملا تحت مراقبتهای لاغری پوستی و زیبایی هستید.
بخش لاغری و تناسب اندام اسلیـم فکتـوری با دارا بودن تجهیزات کامل دستگاههای چربی سوز هایپوکسی این امکان را فراهم آورده است تا شما را به اندام ایده آل خـود برسانـد. متد این مجمـوعه تمرکز بر روی قسمتهای موضعهای و دارای چربی های سر سخت است. شما در کوتاهترین زمان ممکن، با حداقل زحمت به حداکثر نتیجه ی دلخواه خود میرسید.

بخش مراقبتهای پوست اسلیم فکتوری این امکان را به شما می دهد تا در کنار مشاوران ما از تمـامی محصولات آرایشی و پوستی مجموعه دیدن فرمائید و در صورت تمایل استفاده کنید. 

تعهد اسلیم فکتوری نه تنـها به تناسب اندام و زیبایی پوست شما است، بـلکه با بهـره مندی از بـی رغیب ترین دستگاههای فوق تخصصی بهبود وضعیت پوست، تمرکز کاملی بـر روی سلامت پـوست بدن شما دارد. همچنین با کمک دپارتمان ماساژ اسلیم فکتوری، میتوانید روند کاهش وزن و جوانسازی پوست خود را با بهره گیری از مجرب ترین و حرفه ای ترین ماساژورها سرعت ببخشید.